התקשרו עכשיו 
09-8989318
דלתות אוטומטיות-דלת אוטומטית
שערים חשמליים-שער חשמלי
מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי-מחסום זרוע חשמלי
 
 תריס גלילה חשמלי מהו ומהם היתרונות שלו?

תריס גלילה חשמלי הוא למעשה אמצעי בטיחות והגנה ייחודי ומצוין אשר פועל לטובת חנויות ובתי עסק רבים אשר כיום מבינים את החשיבות הרבה שבהצבת תריס גלילה חשמלי בחלון הראווה ופתח העסק שלהם. אין ספק כי העבר מלמד אותנו שעסקים רבים אשר נכוו ועברו בעבר פריצות, גניבה של סחורה, ונדליזם, הריסה מוחלטת של העסק שלהם אינם תמיד התאוששו וידעו כיצד לשקם את עצמם ולעיתים נסגרו, פשטו רגל או נמצאים עד היום פתוחים אך בהפסדים עצומים. ולמה להגיע אל מצב שכזה אם אנחנו יכולים למנוע זאת בתור בעלי עסק אשר רק רוצים להיות שקטים ורגועים כי המקום שבו השקענו כל כך הרבה זמן כסף ואנרגיות מוגן בכל עת גם בהיעדרנו. לכן תריס גלילה חשמלי פועל בצורה מושלמת במיוחד עבור כך – הוא פועל בדיוק כמו תריסים אשר נמצאים בביתנו בה על גבי המנוע מסובב התריס עצמו ושמור בקופסת האחסון שלו למעלה, וברגע שניתנת ההוראה החשמלית הוא גולל עצמו למטה וניתן לנעול אותו כך שהסורגים מגנים על הפתח ועל חלון הראווה של בית העסק. תריס גלילה חשמלי הוא נוח במיוחד שכן הוא פועל בלחיצת כפתור בדיוק כמו תריס גלילה חשמלי אשר פותח לנו בבית את המרפסת או אחד החלונות. במקרה זה של חלון ראווה כמובן כי אנחנו מקבלים גם את האפשרות לנעול אותו עם סורג ובריח ואין שום אפשרות של איש או שום כלי לפרוץ או לחדור את אותו תריס גלילה חשמלי מצויד היטב וחסין ועמיד בפני כל אפשרות שכזאת.

בחירת החברה עבור רכישת תריס גלילה חשמלי

כאשר אנחנו מבינים את החשיבות הרבה שיש ברכישת תריס גלילה חשמלי אנחנו יכולים לפנות אל האינטרנט שהוא מקור המידע הגדול ביותר בעולם ולראות אילו חברות גדולות ומוכרות (כך רצוי לרוב לחפש) מבצעות שירותים כוללים של ייצור, התקנה כמו גם תחזוקה בהמשך של המוצר שאותו הם משווקים. חברה איכותית שכזו אשר מעניקה את קשת השירותים הרחבה שבה נוכל לקבל מהם שירות גם לאחר ההתקנה היא לרוב תהיה חברה רצינית אשר ככל הנראה לוקחת לעצמה למטרה וברצינות לשרת את הלקוח ברמה הגבוהה ביותר שיש. כמו גם אנחנו יכולים לעשות סקר שוק ולבדוק בין החברות הללו מי מביניהן מעניקה לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר למרות שבמקרים של התקנים בטיחותיים במידה ואנחנו רואים כי חברה אחת מעניקה לנו מוצר שנשמע יותר משוכלל או יותר מגן בעלות גבוהה יותר, זה משהו שמאוד משתלם לשקול ולקחת בחשבון על פני הזול והפשוט ביותר.

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ – תריס גלילה חשמלי

חברת טי.די. שערים חשמליים הינה חברה מובילה בתחומה ומייצרת כמו גם מתקינה ומעניקה שירותי תחזוקה של תריס גלילה חשמלי ועוד מוצרים רבים ואיכותיים, ניתן להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה כדי להתבונן בגלריית התמונות העשירה של המוצרים השונים כמו גם לקרוא אודות החברה ואודות המוצרים הרבים שהחברה מייצרת ומתקינה. באתר אפשר למצוא את פרטי יצירת הקשר עם החברה על מנת לקבוע פגישה ולקבל הצעת מחיר משתלמת עוד היום. היכנסו כבר עכשיו ותוכלו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים של חברת טכנודור אשר מספקת שירותים ברמה הגבוהה ביותר עם הסטנדרט והתקן הגבוה ביותר.

 

צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל  info@tdag.co.il 

 
תריסי גליליה חשמליים לחנויות

תריס גלילה חשמלי מבודד לחניה

תריס גלילה חשמלי