שערים חשמליים הם למעשה מסגרת אשר נמתחות מנקודה אחת שהיא נקודת התפעול, כלפי נקודה אחרת ששם הם נפתחים ונסגרים לפי הצורך ולפי הדרישה.
שערים חשמליים אנחנו יכולים לראות כיום בהרבה מקומות ובהרבה מצבים ואין ספק שהסיבה העיקרית היא טעמי ביטחון ובטיחות שכן המודעות במדינת ישראל במיוחד הולכת וגוברת לסנן כניסה בלתי רצויה של רכבים שעלולים להיות מסוכנים אל מבנים ציבוריים ופרטיים כאחד.

דוגמאות של הצבת שערים חשמליים

בכניסה למקומות כמו קניונים, מרכזים מסחריים, מרכזים ממשלתיים, משרדים ציבוריים, חברות מעניקות שירות, תאגידים וחברות, מציבים שערים חשמליים אשר מונעים את הכניסה טרם בדיקה ביטחונית של הרכב ולעיתים גם של תעודת הזהות של הנהג, ולאחר מכן תותר לו הכניסה. במידה והמאבטח או השומר חשים כי ישנו משהו חשוד או בעייתי ברכב או בנהג זכותם המלאה לעצור את הרכב ולבקש ממנו להמתין בצד ולא להיכנס עד לבירור מלא ומקיף.
זו דוגמא שאכן נפוצה במיוחד ותקפה גם לגבי כניסה בתשלום – חניונים ומקומות אשר דורשים כניסה קנאים מאוד באשר לרשות להיכנס אל אותו המקום ולכן במקומות בהם יש צורך לשלם כניסה ודמי חנייה עבור מגרשי חנייה וכדומה כמו לדוגמא חניונים של רכבות, של מבנים פרטיים אשר דורשים דמי חנייה, חניונים של בתי חולים, בתי קולנוע, מרכזי בילוי למיניהם, קניונים ודוגמאות נוספות אשר צוינו – אדם או שומר אשר מתפעל את אותם שערים חשמליים איננו פותח את השער עד לכדי קבלת התשלום המיועד ורק אז הוא פותח את השער.
 יש לציין כי למקרים כאלה ישנם גם שערים חשמליים אוטומטיים אשר יכולים להציב מכונה אשר תגבה כסף או כרטיס אשראי ואז באופן אוטומטי אותם שערים חשמליים יפתחו ותותר הכניסה של אותו רכב אל המתחם. כמובן כי מצב זה איננו יכול לקרות במידה ומדובר בצורך ביטחוני בלבד כמו בדוגמא הראשונה.

הצבת שערים חשמליים בבניינים פרטיים

ישנם בניינים פרטיים אשר מעוניינים לשמור על מקומות החניה שלהם בצורה מסודרת מבלי שאנשים יחשבו שהם יכולים להיכנס ולחנות להם בחניה ולכן הם בצורה משותפת אוספים את הכסף ופונים אל חברה אשר מייצרת ומתקינה מחסומים ומבצעים זאת בצורה נוחה ויעילה אשר שומרת להם על מקום החנייה. בניינים רבים עושים זאת כאשר מספר הדירות הוא רב ואז נבנה עבורם מטעם הקבלן מגרש חניה גדול אשר מפתה אנשים רבים במיוחד בקרבת קניונים או מרכזים מסחריים לנסות ולחנות שם לכמה שעות עד שיסיימו את סידוריהם. לתושבי המקום ניתן קוד הפעלה או מספר טלפון שניתן לחייג ואז אותם שערים חשמליים נפתחים עבורם והם רשאים להיכנס ולצאת מתי שירצו בכל שעות היממה מבלי שיצטרכו להטריח איש, יחד עם הידיעה כי הם בטוחים והחנייה שלהם שמורה להם בכל עת.

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ

חברת טי. די שערים חשמליים בע"מ הינה חברה מובילה בתחומה אשר מייצרת, מתקינה ומתחזקת שערים חשמליים מכל הסוגים ומאפשרת לאנשים רבים  את תחושת הביטחון כמו גם הסוגיות השונות שלשמן הם צריכים שערים חשמליים תוך שמירה על המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק עם המוצרים האיכותיים, בעלי תו תקן ורמת תפעול מושלמת ונוחה.

         צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל   info@tdag.co.il

 
שער חשמלי
שער חשמלי
שערים חשמליים
שערים חשמליים
שערים חשמליים
שערים חשמליים
שערים חשמליים קונזולים
שער קונסולי חשמלי
שער חשמלי
שערים חשמליים
שערים חשמליים
שער חשמלי

שערים חשמליים

מדוע שערים חשמליים יעילים ובאילו מצבים מציבים אותם?