התקשרו עכשיו 
09-8989318
דלתות אוטומטיות-דלת אוטומטית
שערים חשמליים-שער חשמלי
מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי-מחסום זרוע חשמלי
 

מתי מתקינים שערים קונזוליים ???

שערים חשמליים קונזולים הם למעשה כנף שער חשמלי ארוך אשר נמתחות מנקודה אחת שהיא נקודת התפעול, כלפי נקודה אחרת ששם הם נסגרים ונפתחים ונסגרים לפי הצורך ולפי הדרישה.
שערים חשמליים קונזולים אנחנו יכולים לראות כיום בהרבה מקומות ובהרבה מצבים ואין ספק שהסיבה העיקרית היא טעמי ביטחון ובטיחות שכן המודעות במדינת ישראל במיוחד הולכת וגוברת לסנן כניסה בלתי רצויה של רכבים שעלולים להיות מסוכנים אל מבנים ציבוריים ופרטיים כאחד.
בכניסה למקומות כמו מושבים. קיבוצים, מרכזים מסחריים, מרכזים ממשלתיים, משרדים ציבוריים, חברות מעניקות שירות, תאגידים וחברות, מציבים שערים חשמליים קונזולים אשר מונעים את הכניסה טרם בדיקה ביטחונית של הרכב ולעיתים גם של תעודת הזהות של הנהג, ולאחר מכן תותר לו הכניסה. במידה והמאבטח או השומר חשים כי ישנו משהו חשוד או בעייתי ברכב או בנהג זכותם המלאה לעצור את הרכב ולבקש ממנו להמתין בצד ולא להיכנס עד לבירור מלא ומקיף.
זו דוגמא שאכן נפוצה במיוחד ותקפה גם לגבי כניסה בתשלום – חניונים ומקומות אשר דורשים כניסה קנאים מאוד באשר לרשות להיכנס אל אותו המקום ולכן במקומות בהם יש צורך לשלם כניסה ודמי חנייה עבור מגרשי חנייה וכדומה כמו לדוגמא חניונים של רכבות, של מבנים פרטיים אשר דורשים דמי חנייה, חניונים של בתי חולים, בתי קולנוע, מרכזי בילוי למיניהם, קניונים ודוגמאות נוספות אשר צוינו – אדם או שומר אשר מתפעל את אותם שערים חשמליים איננו פותח את השער עד לכדי קבלת התשלום המיועד ורק אז הוא פותח את השער.
 יש לציין כי למקרים כאלה ישנם גם שערים חשמליים קונזולים אשר יכולים להציב מכונה אשר תגבה כסף או כרטיס אשראי ואז באופן אוטומטי אותם שערים חשמליים יפתחו ותותר הכניסה של אותו רכב אל המתחם. כמובן כי מצב זה איננו יכול לקרות במידה ומדובר בצורך ביטחוני בלבד כמו בדוגמא הראשונה
. 

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ מייצרת ומתקינה,שערים קונזולים מכל הסוגים ומאפשרת לאנשים רבים  את תחושת הביטחון כמו גם הסוגיות השונות שלשמן הם צריכים שערים חשמליים תוך שמירה על המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק עם המוצרים האיכותיים, בעלי תו תקן ורמת תפעול מושלמת ונוחה.

צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל  info@tdag.co.il
 
 
שער חשמלי קונזולי
שער חשמלי קונסולי-שער קונסולי חשמלי-שערים אוטומטי
שער חשמלי קונזולי
שער קונסולי חשמלי-שערים אוטומטיים מחיר במבצע

שערים חשמליים קונזולים

חברת טי. די. שערים חשמליים בע"מ

דוגמאות של הצבת שערים חשמליים קונסולים