התקשרו עכשיו 
09-8989318
דלתות אוטומטיות-דלת אוטומטית
שערים חשמליים-שער חשמלי
מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי-מחסום זרוע חשמלי
 
 

סורגי גלילה חשמליים הם יעילים במיוחד במקרים של מניעת פריצות אל חנויות ובתי עסק ואנחנו רואים כי ישנו יתרון נוסף של סורגי גלילה לעומת לדוגמא תריסי גלילה, שבו הסורגים משאירים מקום לראות את חלונות הראווה של החנויות וככה אנשים יוכלו לראות ולהתרשם מן חלון הראווה של העסק והמוצרים אותם הוא מקדם גם בשעות שבו איננו עובד, בצורה בטיחותית ובטוחה לחלוטין.
בעל העסק מהרגע שבו התקין סורגי גלילה יכול להיות סמוך ובטוח כי העסק שלו מוגן כמו גם הסחורה שלו וכל הציוד שלו ואין ספק כי זה מעניק תחושת רוגע ושלווה. לעיתים בעלי עסקים מתגוררים רחוק מאיפה שהעסק שלהם נמצא ואינם יכולים בכל רגע נתון לבוא ולבקר ולבדוק את המקום. ואם כבר מניחים הנחה שכזאת אז גם אדם אשר מתגורר קרוב לעסק שלו איננו מעוניין לצאת ולהיות בדאגות כל הזמן ולבקר ולראות שהכול בסדר. לכן הפתרון היעיל ביותר הוא לרכוש סורגי גלילה חשמליים רצוי, מחברה איכותית וטובה אשר מספקת שירותים ומוצרים אמינים ואיכותיים ולהתחיל להבין איך אפשר לחיות ברוגע ובשקט נפשי באמצעות סורגי גלילה.


חברת טי.די שערים חשמליים בע"מ – סורגי גלילה

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ הינה חברה מקצועית ואיכותית אשר מספקת שירותים רבים בתחום של מחסומים חשמליים, שערים ודלתות חשמליים, תריסי גלילה, סורגי גלילה ועוד. כל בעל עסק וכל מי אשר צריך ומעוניין לשמור על חנות או כל מקום שהוא בבטחה יכול להיות סמוך ובטוח כי פנייה אל חברת טכנודור לא תאכזב אותו ותגרום לו להבין אילו חיי שקט ושלווה הוא יכול לקבל באמצעות סורגי גלילה איכותיים ועמידים בעלי תו תקן המחמיר ביותר שקיים, עם עיצובים יפים מאין כמוהם כמו גם אפשרות לראות את חלון הראווה מבעדם. היכנסו עוד עכשיו אל אתר האינטרנט של חברת טכנודור על מנת להתרשם מגוון המוצרים הרבים אשר מפורטים באתר כמו גם בגלריית התמונות העשירה.
צרו קשר עם החברה ותבינו מדוע כדאי גם לכם להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים של חברת טכנודור ולשכור את שירותי עבור ייצור והתקנת סורגי גלילה איכותיים ומרשימים במיוחד.


 

צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל  info@tdag.co.il

 
סוג גלילה חשמלי
תריס גליליה חשמלי לחנות

סורגי גלילה

מה הם סורגי הגלילה ומה כל כך יחודי בהם?