התקשרו עכשיו 
09-8989318
דלתות אוטומטיות-דלת אוטומטית
שערים חשמליים-שער חשמלי
מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי-מחסום זרוע חשמלי
 
תריס גליליה חשמלי לחנות
סורג גליליה חשמלי לחנות
 

סורגי גלילה חשמליים הינם אפשרות הגנה ואבטחה מצוינת ויעילה מאוד עבור עסקים רבים, חנויות כמו גם מחסנים ומקומות אחסון של סחורה ודברים חשובים אשר בעליהם מעוניינים לאבטח את המקום כדי לוודא שלא תהיה שום אפשרות לפרוץ פנימה ולחדור אל המקום. עסקים רבים אשר חווים חוויה לא נעימה שכזו לאחר מכן מתאוששים לחזור חזרה אל הרגליים ובצדק שכן זה דבר קשה מאוד ופגיעה קשה לעסק לכן כדאי למנוע זאת בכל דרך אפשרית והצעת סורגי גלילה חשמליים ואיכותיים אשר אינם יכולים להיפרץ על ידי כלים או מכשירים משום סוג הם פתרון מצוין.

סורגי גלילה חשמליים למעשה מונעים על ידי מנוע ובדיוק כמו התריסים החשמליים שאנחנו מכירים מפנים הבית שלנו שם יש מעין בית אשר אוגר את כל התריס עצמו וכאשר ניתנת ההוראה החשמלית על ידי המתג ומי שמפעיל אותו, הסורג מגולל עצמו כלפי מטה או כלפי מעלה תלוי באיזה תנוחה היה מלכתחילה ואז אפשר לעצור ולנעול את אותם סורגי גלילה חשמליים כאשר עוזבים את המקום. סורגי גלילה חשמליים יכולים להיות רב שימושיים כי לא רק שהם נועלים ומגנים על חלון ופתח החנות או בית העסק, הם גם משמשים למעשה עדיין מקור לראות את חלון הראווה של החנות או בית העסק על מנת להמשיך גם בשעות שבהן אין פעילות להציג את המוצר או השירות שהעסק מעוניין להפיץ וככה לא חוסמים לגמרי את המראה של חלון הראווה של אותה חנות.

עיצוב מתקדם בתחום סורגי גלילה חשמליים וקריטריונים בבחירתם

האפשרויות בבחירת סורגי גלילה חשמליים הן רבות וכיום אפשר אפילו לקבל אותם בצבעים וגוונים אשר יתאימו לבית העסק ולטעם האישי שלנו בתור בעלי העסק. אין ספק כי המבחר הוא עצום והחברות היום אשר מייצרות ומתקינות סורגי גלילה חשמליים הן רבות ורק צריך לבחור אבל לא צריך להתבלבל מהמבחר הגדול אלא פשוט לחשוב היטב על הקריטריונים אשר חשובים לנו בבחירת סורגי גלילה חשמליים כמו לדוגמא האם התקציב הוא החשוב ביותר ואז אנחנו מחפשים חברה זולה במיוחד, או שאולי העמידות היא החשובה ביותר ואז אנחנו מחפשים חברה קצת יותר יקרה אשר מייצרת סורגי גלילה חשמליים מחומרים יותר עמידים ומיוחדים. ככה נבחר לפי סדר עדיפויות שחשוב לנו ונוכל לבסוף להגיע אל בחירת סורגי גלילה חשמליים איכותיים ומרשימים עבור העסק שלנו אשר ישמרו אותו גם בטוח ומוגן בשעות הלילה או בשעות שבהן אנחנו לא נמצאים בחנות או באזור.

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ – סורגי גלילה חשמליים

חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ הינה חברה מתקדמת ומקצועית ביותר אשר מבצעת שירותים רבים בתחום של ייצור והתקנה של סורגי גלילה חשמליים כמו גם מוצרי אבטחה, הגנה ושמירה נוספים. חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ  מתחייבת לספק שירות איכותי ומקצועי ביותר תוך שמירה על השילוב המושלם של מוצרים איכותיים עם מחירים אטרקטיביים במיוחד. היכנסו עכשיו אל אתר האינטרנט של חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ על מנת להתרשם ולהיווכח בעצמכם עד כמה החברה היא המושלמת עבורכם לקנייה ורכישה של סורגי גלילה חשמליים כמו גם מוצרי שמירה והגנה אחרים.

צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם.. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל  info@tdag.co.il
סורג גליליה שקוף לחנות
סורג גליליה שקוף
סורג גליליה חשמלי לחנות
תריס סורג גליליה חשמלי לבית

סורגי גלילה חשמליים

מהם הם סורגי הגלילה ומדוע יש להתקינם