התקשרו עכשיו 
09-8989318
דלתות אוטומטיות-דלת אוטומטית
שערים חשמליים-שער חשמלי
מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי-מחסום זרוע חשמלי
 

  חברת טי.די. שערים חשמליים בע"מ – מחסום זרוע חשמלי

 טי.די. שערים חשמליים בע"מ הינה החברה המקצועית והטובה ביותר בתחום אשר יכולה לספק לאנשים פרטיים כמו גם עבור חברות ותאגידים מחסומים חשמליים ברמה האיכותית ביותר תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ללקוח ותחזוקה שוטפת של המחסומים במידה ויש צורך. טי. די. שערים חשמליים בע"מ שומרת על אמינות ומהימנות לאורך כל הדרך בייצור, התקנה ותחזוקה של מחסומי זרוע חשמליים כאלה ואחרים ואין ספק כי כניסה אל אתר האינטרנט של החברה תלמד גם אתכם עד כמה החברה פועלת בצורה אחראית ומסודרת תוך שמירה על המוצרים האיכותיים ובעלי התקן הגבוה ביותר. היכנסו עכשיו אל אתר האינטרנט של טכנודור על מנת להתרשם וליצור קשר עם החברה עוד היום לראות אילו אפשרויות עומדות בפניכם ברכישת מחסומים חשמליים.

צרו קשר על מנת שנעניק לכם יעוץ מקצועי להתאמת השערים החשמליים המתאימים לצורכיכם. 

טי.די. שערים חשמליים בע"מ מושב גאולים

טל: 09-8989318  -  פקס: 09-8989884  -  דוא"ל  info@tdag.co.il

מחסומים חשמליים הם למעשה מחסום זרוע אלומיניום אשר נמתחות מנקודה מסוימת אל נקודה רחוקה יותר ומונעים כניסה של הולכי רגל או רכבים (לרוב מדובר ברכבים) על מנת למנוע בעיות כמו חנייה, ביטחון, ועוד.
מחסומים חשמליים הם אותן זרועות אלומיניום אשר מופעלות באופן חשמלי כלומר לרוב ישנו שומר או אדם אשר מפעיל את מחסום זרוע וגורם לאותם מחסומים חשמליים לנוע לידי פתיחה או סגירה לפני המכוניות העוברות ושבות לפי הקריטריונים. לדוגמא כאשר מדובר על מחסומים חשמליים אשר עומדים בכניסה אל מבנים ציבוריים כמו קניונים, מבנים ממשלתיים, בתי משפט, מבנים ציבוריים כאלה ואחרים אז חשוב מאוד במיוחד במדינת ישראל בשנים האחרונה חלה עלייה במודעות של בדיקה ביטחונית עבור כל רכב אשר נכנס אל מבנה כזה. לכן מחסומים חשמליים מיועדים להיות סגורים ונעולים באופן חשמלי על ידי אדם המתפעל אותם עד לרגע שבו נעשתה בדיקה יסודית של שומר או מאבטח ברכב ואז ניתן האישור לפתוח את אותם מחסומים חשמליים ולאפשר גישה וכניסה אל המקום.

מחסום זרוע חשמלי אוטומטי

לעתים ישנם מצבים גם של מחסום זרוע אוטומטי בהם אין שומר או אדם אשר מפעל אותם אל פתיחה וסגירה אלא מדובר בשער אוטומטי לדוגמא במקרה של כניסה אל ישובים אל תושבי המקום ישנה אפשרות באמצעות שלט או לחיצה על מספר טלפון כל שהוא אשר מחייג ופותח אוטומטית את המחסום. אנשים רבים אשר מתגוררים בישובים מבודדים ומרוחקים מעוניינים לשמור על תחושה של ביטחון עבורם ועבור המשפחה שלהם ולכן הם יודעים כי אין אפשרות לאייש עמדה של שומר או מאבטח כל הזמן בכניסה לישוב על מנת לבדוק את הרכבים אשר מעוניינים להיכנס אל הישוב ולכן מחסומים חשמליים אוטומטיים הם הפתרון האולטימטיבי – כל אחד מקבל את הלעיקוד או מספר שהוא יכול להקיש או לחייג על מנת לפתוח את השער וכאשר מישהו מגיע ואין בידיו את הקוד הוא איננו יכול להיכנס. במידה וכמובן מגיעים אורחים אז המארח יכול להעניק להם את הקוד, וככה נשמר הישוב על ידי כניסה של פולשים לא רצויים. כמו גם קיימת אפשרות של תשלום אוטומטי של הכנסת כסף או אשראי למכונה והשער אוטומטית נפתח על ידי קידוד ותכנות של המחסום. מחסומים אלו הם נוחים מאוד לתפעול ולתחזוק ומקומות אשר בוחרים להציב אותם מודעים לכמה שהם יעילים ומנגד גם זולים בהתקנה שלהם ובתחזוק שלהם לכן היתרון שלהם הוא מכל הכיוונים.

מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי
מחסום זרוע חשמלי כניסה לחניה

מחסום זרוע חשמלי

מחסומים חשמליים - מחסום זרוע חשמלי

מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי במבצע
מחסום זרוע חשמלי כניסה לחניה
מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי מחיר
מחסום זרוע חשמלי כניסה לחניון
מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי מחיר
מחסום זרוע חשמלי כניסה לחניה מלון בראשית
מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי מחיר
מחסום זרוע חשמלי מידות
מחסום זרוע חשמלי-מחסומים חשמליים-מחסום חשמלי מחיר
מחסום זרוע BFT